Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Vánoce v Budapešti

Budapešť vás jistě okouzlí i v čase vánočním. Budapešťané slaví tyto svátky ve velkém duchu. Všude narazíte na hezkou výzdobu, doplněnou místními tradicemi. Budapešťský vánoční trh na náměstí Vörösmarty jedním z nejpopulárnějších ve střední Evropě. Tyto trhy, kde můžete získat skvělé dárky pro vaše blízké, lahev již svařeného vína nebo okusovat maďarské pečivo Kürtös kalács, jsou velmi oblíbené. Programy na vánočním trhu vám umožní nahlédnout do lidové kultury v Maďarsku. Řemeslníci prodávají svá autentická díla ve více než 100 dřevěných stáncích. V okně kavárny Gerbeaud je pravidelně vystaven adventní kalendář, který slavnostně oznamuje otevření nového okna v kalendáři. V Budapešti je takových trhů více a některé jsou méně turistické a více tradiční. Takový naleznete například na náměstí Liszt Ferenc.

Christmas Concert in Budapest

Zajímavou atrakcí je každoroční vánoční koncert.

Vánoce Budapešť

Vánoční program pro děti

Doslova pohádkové vánoční město se rozprostírá v době vánoc před budovou parlamentu, které nabídne nejrůznější zábavné akce pro celou rodinu a hlavně pro děti.

vánoce budapest

Bruslení pod širým nebem

V zimním období nabízí Budapešť jedno z největších městských kluzišť v Evropě (Városligeti Műjégpálya). Brusle si lze za mírný poplatek pronajmout i na místě.

kluziště budapešť


 Online rezervace hotelu

Odkazy


Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, Ubytování Alpy, Tipy na výlet a webové kamery, Lago di garda ubytování, dovolená Chorvatsko, dovolená Bulharsko, dovolenka za najnižšie ceny, Vaša vysnívaná dovolenka v Chorvátsku za Last minute ceny, školení a firemní akce Praha, odkazy, Livigno